Sherlock Holmes: Crimes & Punishments zapewni nieliniową rozgrywkę

Każda z prowadzonych przez nas spraw będzie mieć kilkanaście różnych zakończeń.

W zależności od naszych poczynań fabuła toczyć się będzie w zgoła innym kierunku. Tylko od nas zależy czy wcielając się w jednego z najsłynniejszych detektywów wszech czasów podejmiemy słuszne decyzje, czy też doprowadzimy do oskarżenia niewinnych osób. Nasze poczucie moralności także odegra znaczącą rolę w budowaniu relacji z napotkanymi postaciami.

Interesującym jest fakt, że pod koniec każdej z sześciu spraw jakimi będziemy się zajmować, nie dowiemy się czy udało się nam wpaść na dobry trop próbując rozwiązać intrygę. Zostaniemy natomiast poinformowani jakie wybory zostały podjęte przez innych graczy. Podobnie rozwiązanie zostało chociażby zastosowanie w serii The Wakling Dead od Telltale Games.


Sherlock Holmes: Crimes & Punishments to detektywistyczna pozycja, która przeniesie nas do Londynu z czasów wiktoriańskich. Akcję obserwować będziemy głównie z perspektywy trzeciej osoby (TPP), starając się rozwikłać szereg skomplikowanych spraw, wymagających logicznego myślenia oraz zamiłowania do główkowania. Gra ukaże się na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One we wrześniu 2014 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet