Polska strzelanina do pobrania za darmo, druga część z ostatnim DLC za free

Tylko pobierać, jeśli jeszcze nie mieliście okazji spotkać się z Shadow Warrior.

Polskie studio Flying Wild Hog oraz Devolver Digital udostępnili właśnie drugą część Shadow Warrior 2: Bounty Hunt, ostatniego darmowego rozszerzenia wprowadzającego nowe misje do gry. Shadow Warrior 2 jest przeceniony o 50% przez cały tydzień na PC, Xbox One i PlayStation 4, by uczcić wydanie nowej aktualizacji. Natomiast pierwszy Shadow Warrior dostępny będzie za darmo 23 sierpnia w serwisie Steam.

Shadow Warrior 2: Bounty Hunt część druga, to trzynaście nowych misji, dwie nowe spektakularne bronie i trzy nowe ataki dla Lo Wanga i jego ekipy. Pora uzbroić się w katany, ruszyć na ostatnią przygodę i rozegrać nowe misje z użyciem zupełnie nowego karabinu maszynowego plującego kulami (Tactical Bullet Spewing Machine).

Shadow Warrior 2 to kontynuacja gry akcji studia Flying Wild Hog, która opowiada o dalszych przygodach byłego szoguna – Lo Wanga. Mieszkający na skraju skorumpowanego świata wojownik musi ponownie stanąć do walki by zniszczyć demoniczne legiony, które nieumyślnie uwolnił. Gracze będą mogli odwiedzić niesamowite lokacje, skompletować ogromny arsenał broni i pokonać masę wrogów – samemu lub z ekipą znajomych w trybie kooperacji online..

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.