Shadow Warrior 3 z nowym zwiastunem

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 na nowym gameplayu

Devolver Digital i Flying Wild Hog pokazały pierwszy trailer z rozgrywką z nowego Shadow Warrior. Na wideo widzimy przede wszystkim walkę.

Shadow Warrior 3 zostało zapowiedziane 6 lipca. Wtedy twórcy opublikowali teaser trailer i wspomnieli, że pełnej prezentacji można spodziewać się pod koniec tygodnia. I jest – do graczy trafił właśnie dynamiczny trailer z elementami gameplayu.

Wideo przedstawia mechanizmy walki. Bohater używa zarówno broni białej (w tym katany), jak i broni palnej. Nagranie jest oczywiście istną rzezią (żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy) – krew leje się tu strumieniami.

W SW3 po raz kolejny wcielimy się w szoguna Lo Wanga. Naszym głównym zadaniem będzie pokonanie pradawnego smoka i zapobiegnięcie końcu świata.

Odwiedzimy malownicze miejsca w Azji, stawiając po drodze czoła tłumom demonów. Tytuł zaoferuje rozmaite techniki zwinnego poruszania się, takie jak bieganie po ścianach, ataki powietrzne czy podwójne skoki. W produkcji ma nie zabraknąć czarnego humoru.

Shadow Warrior 3 ma trafić do graczy w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się