Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 oficjalnie zapowiedziany! Jest trailer i pierwsze szczegóły

Polskie studio Flying Wild Hog i wydawca Devolver Digital ogłosiły prace nad trzecią częścią Shadow Warrior. Tytuł ma trafić do graczy w 2021.

Kilka dni po ujawnieniu obrazka z informacją o nadchodzącym teaserze rodzimi twórcy zapowiadają oficjalnie Shadow Warrior 3. Pełnej prezentacji produkcji należy spodziewać się już za tydzień, 11 lipca, podczas wydarzenia Devolver Direct – niemniej jednak już dzisiaj można zobaczyć oficjalny trailer z gry i zapoznać się z kilkoma faktami na jej temat.

SW3 ma dać fanom to, co poprzednie odsłony – tyle że więcej. Po raz kolejny wcielimy się w szoguna Lo Wanga. Naszym głównym zadaniem będzie pokonanie pradawnego smoka i zapobiegnięcie końcu świata.

Po drodze stawimy czoła hordom demonów, których pokonamy za pomocą śmiercionośnej katany. Tytuł zaoferuje rozmaite techniki zwinnego poruszania się, takie jak bieganie po ścianach, ataki powietrzne czy podwójne skoki. Odwiedzimy malownicze miejsca w Azji. W produkcji ma nie zabraknąć czarnego humoru i błyskotliwych komentarzy głównego bohatera – co zresztą widać i słychać na poniższym trailerze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się