Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 na dłuższej rozgrywce. To będzie zabawna gra

Wydawca Devolver Digital opublikował 17-minutowy materiał z nowej produkcji Flying Wild Hog. Wideo prezentuje satysfakcjonujący model walki i poczucie humoru twórców.

Wcześniej widzieliśmy fragmenty, teraz pokazano cały walkthrough z misji Way to Motoko. Na nowym nagraniu widzimy przede wszystkim krwawe starcia z demonami przy użyciu broni palnej i białej. Przeciwników główny bohater pokonuje też przy użyciu elementów otoczenia. Całość wygląda bardzo soczyście – wszystko wskazuje na to, że rozgrywka dostarczy sporo zabawy. Polskim twórcom nie brakuje też na pewno poczucia humoru – widzimy to zarówno podczas cut-scenek, jak i w walkach.

SW3 zostało zapowiedziane na początku lipca. Po raz kolejny wcielimy się w szoguna Lo Wanga. Naszym głównym zadaniem będzie pokonanie pradawnego smoka i zapobiegnięcie końcu świata.

Odwiedzimy malownicze miejsca w Azji, stawiając po drodze czoła tłumom przeróżnych demonów. Tytuł zaoferuje rozmaite techniki zwinnego poruszania się, takie jak bieganie po ścianach, ataki powietrzne czy podwójne skoki.

Shadow Warrior 3 ma trafić do graczy w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się