Serial Flash otrzyma ostatni sezon. Jest oficjalna decyzja o zakończeniu produkcji

Serial Flash oficjalnie zakończy się po dziewiątym sezonie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Po pewnych perturbacjach zadecydowano, że serial Flash oficjalnie zakończy się na 9. sezonie.

Wygląda na to, że czas pożegnać się z najszybszym człowiekiem na Ziemi. Stacja The CW poinformowała, że zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakończy produkcję na dziewięciu sezonach. Fani mogli się tego spodziewać – wcielający się w głównego bohatera podpisał ostatni kontrakt zaledwie na rok, co sugerowało, że sam już myśli o odejściu od postaci Flasha. Teraz przyszedł czas, by oficjalnie odwiesić kostium do szafy.

Kontrakt Gustina zakładał występ aktora w 15 odcinkach, lecz stacja zdecydowała się na zmniejszenie tej już i tak małej liczby. Finałowy sezon będzie w efekcie liczył 13 odsłon. Możemy tu jednak liczyć na pojawienie się kilku znajomych twarzy; poza Grantem Gustinem pojawią się Candice Patton i Danielle Panabaker. Wróci także Jesse L. Martin, choć ze względu na inne zobowiązania zagości jedynie w pięciu odcinkach.

Serial Flash ze swoim finałowym sezonem ma zagościć na antenie The CW wiosną 2023 roku. Nie ma informacji, by historia miała być powiązana z planowanym również na przyszłym rok filmem z Ezrą Millerem; wszystko wskazuje na to, że produkcje opowiadają dwie odrębne historie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie