Flash od tej pory ma unikać kontrowersji. Ezra Miller zapewnia o swoim zaangażowaniu

Flash uratowany? Ezra Miller miał spotkać się z dyrektorami Warner Bros.
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Wygląda na to, że Ezra Miller przejął się losami swojej nowej produkcji. Filmowy Flash spotkał się z dyrektorami z Warner Bros.

Portal The Hollywood Reporter informuje, że sprawiający problemy aktor pojawił się wraz ze swoim agentem w siedzibie Warner Bros., by omówić dalsze losy filmu o najszybszym człowieku na świecie. Celem spotkania było także przeproszenie oraz zapewnienie Millera o pełnym zaangażowaniu w produkcję. Już wcześniej media informowały o tym, że Miller postanowił skorzystać z pomocy psychologicznej, co było jednym z warunków jego dalszego udziału w promocji filmu. Przedstawiciele Warner Bros. nie odnieśli się do sprawy, ani nie potwierdzili przebiegu spotkania z Millerem.

Kontrowersje wokół aktora rosły od nieco ponad dwóch lat. Kolejne doniesienia o jego wybrykach obejmowały m.in. napaści, nieobyczajne zachowanie pod wpływem alkoholu, a nawet porwania i przewodzenie grupie podobnej do sekty. Odpowiedzialna za uniwersum DC spółka Warner Bros. nie mogła więc przejść obojętnie wobec informacji; prawdopodobnym rozwiązaniem było w pewnym momencie postawienie aktorowi ultimatum, by zapobiec dalszym zarzutom. Gdyby Miller nie zdecydował się na profesjonalną pomoc, w grę wchodziło nawet całkowite zrezygnowanie z wysokobudżetowego i gotowego już filmu.

Flash wejdzie do kin 23 czerwca 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie