Serial Flash z możliwą kontynuacją. 9. sezon na horyzoncie

Grant Gustin w serialu Flash
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Flash najprawdopodobniej otrzyma jeszcze jedną odsłonę – sezon 9 popularnego serialu nadchodzi.

Jak informuje portal Deadline, Grant Gustin, czyli gwiazda serialu od The CW, kończy negocjacje w sprawie nowego kontraktu. Z jego założeń wynika, że serial będzie przedłużony jeszcze o jeden sezon. To już 9. odsłona, co sprawia, że Flash stanie się najdłuższą produkcją w całym Arrowverse. Wcześniejszy rekordzista, czyli Arrow, doczekał się 8 sezonów.

Źródła związane z portalem twierdzą, że Gustin zgodził się na występ w dodatkowych 15 odcinkach. Czy wieńczący serial Flash sezon 9 będzie zatem krótszy? Dowiemy się zapewne już niedługo; obecnie stacja emituje jeszcze ósmą odsłonę produkcji. Premierę ostatnich odcinków przewidziano na przełom maja i czerwca 2022 roku; wówczas zapewne będzie już wiadomo, czy serial o najszybszym człowieku na świecie otrzyma kontynuację.

Ci, którym mało jeszcze tytułowego bohatera, zapewne cieszą się na wieść o nadchodzącym filmie. W pełnometrażowej produkcji nie zobaczymy jednak Granta Gustina; tutaj rolę najszybszego człowieka świata przyjął Ezra Miller. Premiera filmu już 2 listopada 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie