Henry Cavill jednak nie zagra już Supermana, ale do Wiedźmina też nie wróci. Ma za to inną rolę na oku

Henry Cavill spełni swoje marzenie. Genialna wieść dla fanów Warhammer
Baza filmów Baza postaci Baza postaci Baza seriali Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum Uniwersum

Ostatnio Henry Cavill nie ma dobrej passy. Zrezygnował z grania ikonicznej roli w serialu Wiedźmin, ale jednak do Supermana też nie powróci.

Henry Cavill jakiś czas temu zrezygnował w grania w serialu Netfliksa, choć dokładnie powody nie zostały podane. Popularnego aktora zastąpi jednak inna gwiazda, Liam Hemsworth. Warto jednak pamiętać, że w nadchodzącym 3. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze Cavilla.

Henry Cavill i zła passa

Szkoda tylko, że z Supermanem też mu nie wyszło. Zarówno na Instagramie aktora, jak i wedle Jamesa Gunna (nowego szefa DC) pojawiło się oświadczenie wyjaśniające nagły zwrot akcji. Jeszcze wcześniej gruchnęła przecież wieść, iż DC stawia na sporą ekspansję i chętnie zobaczą swoich poprzednich aktorów w ich rolach. Cavill miał więc grać Supermana, a wiele osób zastanawiało się, czy odejście z Wiedźmina nie jest przypadkiem związane właśnie z powrotem do DC.

Choć odpowiedzi na to pytanie raczej nie poznamy, i tak nie jest to teraz ważne. Nagle okazało się, że Cavill do Supermana nie powróci. Dlatego też spora część fanów Wiedźmina zaczęła zastanawiać się, czy może wróci on do produkcji Netfliksa. Firma jednoznacznie wyjaśniła, że nie ma w planach zmiany… nomen omen – planów właśnie. Produkcja 4. sezonu “nie zostaje zmieniona”.

Henry jest niezwykłym Geraltem i myślę, że Liam będzie to kontynuował i również będzie niezwykłym Geraltem. To jest dziedzictwo niesamowitych, ikonicznych postaci, w których zmieniali się aktorzy i jesteśmy ogromnie optymistyczni w tej kwestii. Będziemy nadal honorować IP, fanów, opowiadanie historii, przez całą drogę.

– powiedział magazynowi Variety Peter Friedlander, szef Netflix seriali fabularnych US i Kanada

Co więc innego szykuje się dla popularnego aktora? Plotki głoszą, że może wziąć udział w produkcji oraz wystąpić w serialu opartym na marce Warhammer 40,000. Jak informuje Hollywood Reporter, Cavill od zawsze uwielbiał to IP i możliwość stworzenia takiego serialu byłoby dla niego spełnieniem marzeń. Istnieje spora szansa, że wszedłby we współpracę z innym znanym aktorem i osobowością telewizyjną, Rahulem Kohlim. Serial miałby powstać dla platformy Amazon Prime Video.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie