DC Liga Super-Pets już niedługo na HBO Max. Serwis potwierdził datę streamingowej premiery

DC Liga Super-Pets już niedługo w HBO Max. Jest data premiery
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

DC Liga Super-Pets, czyli niedawne dość nietypowe ujęcie tematyki superbohaterów, ma już wyznaczoną datę premiery na HBO Max.

Choć produkcję poświęconą zwierzakom superbohaterów można nadal zobaczyć w ostatnich kinach na terenie kraju, tytuł niedługo czeka także premiera streamingowa. HBO Max potwierdziło już oficjalnie, kiedy animacja spod szyldu DC trafi na ekrany w domach subskrybentów. Informacja trafiła do widzów za pośrednictwem oficjalnego twitterowego profilu serwisu; film znajdzie się w streamingu już 26 września 2022 roku.

Produkcja opowiada o losach Krypto – psiego superbohatera, a zarazem przyjaciela Supermana. Gdy jego opiekun zostaje porwany przez złą świnkę morską imieniem Lulu, Krypto zrobi wszystko, by uratować swojego kompana. Rusza więc do akcji wraz ze zwierzętami odpowiadającymi innym superbohaterom: świnką PB, psem Asem, żółwiem Mertonem i wiewiórką Chipem.

Jak na razie nie wiadomo, czy w polskim serwisie DC Liga Super-Pets znajdzie się wyłącznie w wersji z dubbingiem, czy też z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami. Druga opcja wydaje się ciekawsza dla nieco dojrzalszych widzów, jako że w obsadzie głosowej znalazło się wiele gwiazd. Bohaterom produkcji głosu użyczyli m.in. Dwayne Johnson, Keanu Reeves, John Krasinski, Kevin Hart, Olivia Wilde, Kate McKinnon, Natasha Lyonne, Diego Luna, Vanessa Bayer, Thomas Middleditch oraz Marc Maron.

Ogłoszenie HBO Max znajdziecie poniżej:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie