Serial Harley Quinn przedłużony na czwarty sezon. Fani mogą odetchnąć z ulgą

Harley Quinn z kolejnym sezonem. Serial oficjalnie przedłużony
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Wreszcie mamy dobre wieści w związku z niedawną rzezią projektów z uniwersum DC. Harley Quinn przetrwała i otrzyma kolejny sezon.

Po anulowaniu niemal ukończonego filmu Batgirl przyszłość wielu projektów ze świata opartego na komiksach DC stanęła pod znakiem zapytania. Spółka Warner Bros. Discovery zdecydowała się sprzedać szereg tytułów, lecz jak widać postanowiła także pozostać przy niektórych z nich. W związku z tym mamy dobre wieści dla fanów serialu animowanego Harley Quinn – produkcja nadal będzie na platformie HBO Max, a do tego otrzyma kolejny, czwarty już sezon.

W serialu Harley Quinn postanawia wreszcie zerwać z Jokerem i próbuje na własną rękę stać się królową Gotham. Pomaga jej w tym nieodłączna Poison Ivy, a na ekranach pojawiają się także inne postaci znane już z uniwersum DC. Serial zbiera świetne opinie, zaś krytycy szczególnie doceniają jego charakterystyczny autoironiczny rys; produkcja nie boi się naśmiewać z wydarzeń z historii komiksowego świata. Całe szczęście będziemy mogli cieszyć się tym jeszcze przynajmniej przez jeden sezon.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie