Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rozdają za darmo parodię Battle Royale!

Totally Accurate Battlegrounds zadebiutowało na Steam kilkanaście godzin temu i póki co, możemy tytuł pobierać za darmo. Ne zwlekajcie jednak, ponieważ rozdawnictwo nie będzie trwało zbyt długo.

Totally Accurate Battlegrounds to szalona parodia gier z gatunku Battle Royale, która już zdobyła serca graczy i zbiera bardzo pozytywne oceny od użytkowników Steam.

Produkcja powstała pod skrzydłami studia Landfall jako primaaprilisowy żart, który jednak przerodził się w pełnoprawną grę. Przez pierwsze 100 godzin od premiery (a więc mniej więcej do sobotniego wieczoru, 9 czerwca) tytuł możemy zgarnąć za darmo. Wystarczy dodać go do swojej biblioteki Steam. Kto nie zdąży, będzie mógł później naturalnie kupić grę, płacąc niecałe 5 dolarów.

Zabawa Totally Accurate Battlegrounds polega na tym samym, co w innych produkcjach Battle Royale, lecz wszyswtko jest przedstawione w krzywym zwierciadle.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%