Ubisoft tworzy darmowe battle royale, zapowiedź za chwilę [PLOTKA]

W internetach hula informacja, że francuskie studio pracuje nad Hyper Scape – bezpłatnym FPS-em w klimatach sci-fi, który zaoferuje rozgrywkę w trybie battle royale.

Jak ujawnił na Twitterze e-sportowy konsultant Rod Breslau, nowa gra zostanie oficjalnie zapowiedziana jeszcze dziś. Tytuł ma nosić nazwę Hyper Scape (roboczo: Prisma Dimensions). I będzie to wieloosobowy dynamiczny FPS AAA w trybie battle royale. Jak sugeruje Rod Breslau, FPS jest tworzony przez oddział Ubisoftu w Montrealu.

Zgodnie z innymi doniesieniami na temat projektu od francuskiego studia, twórcy uruchomią zamkniętą betę już w następnym tygodniu. Równie szybko gotowy produkt ma trafić do graczy, bo już 12 lipca. Wspomniana data dotyczy jednak jedynie wersji produkcji na PC; konsolowcy również będą mogli w zagrać w battle royale, ale jakoś później w 2020.

To oczywiście jedynie nieoficjalne informacje – na ich potwierdzenie przez Ubisoft należy jeszcze poczekać (choć najprawdopodobniej nie będziemy musieli czekać długo).

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: