Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft tworzy darmowe battle royale, zapowiedź za chwilę [PLOTKA]

W internetach hula informacja, że francuskie studio pracuje nad Hyper Scape – bezpłatnym FPS-em w klimatach sci-fi, który zaoferuje rozgrywkę w trybie battle royale.

Jak ujawnił na Twitterze e-sportowy konsultant Rod Breslau, nowa gra zostanie oficjalnie zapowiedziana jeszcze dziś. Tytuł ma nosić nazwę Hyper Scape (roboczo: Prisma Dimensions). I będzie to wieloosobowy dynamiczny FPS AAA w trybie battle royale. Jak sugeruje Rod Breslau, FPS jest tworzony przez oddział Ubisoftu w Montrealu.

Zgodnie z innymi doniesieniami na temat projektu od francuskiego studia, twórcy uruchomią zamkniętą betę już w następnym tygodniu. Równie szybko gotowy produkt ma trafić do graczy, bo już 12 lipca. Wspomniana data dotyczy jednak jedynie wersji produkcji na PC; konsolowcy również będą mogli w zagrać w battle royale, ale jakoś później w 2020.

To oczywiście jedynie nieoficjalne informacje – na ich potwierdzenie przez Ubisoft należy jeszcze poczekać (choć najprawdopodobniej nie będziemy musieli czekać długo).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się