Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Battle royale od Ubisoftu – pokazano artworki, zapowiedź pojutrze

Kładąc kres krążącym w sieci pogłoskom na temat daty prezentacji Hyper Scape, Ubisoft informuje, że darmowe battle royale zostanie ujawnione 2 lipca.

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych nieoficjalnych doniesieniach dotyczących nowego sieciowego FPS-a od francuskiego dewelopera. Ubisoft Middle East podaje pierwsze konkrety na temat battle royale.

Środkowowschodni oddział studia wyjawił na Twitterze, że prezentacji gry można spodziewać się pojutrze, czyli 2 lipca (jeśli się dobrze wpatrzycie w treść tweeta, zobaczycie tę datę). Przy okazji w tym samym wpisie twórcy zamieścili kilka grafik koncepcyjnych z produkcji.

Z tego co wiemy do tej pory na temat Hyper Scape, będzie to wieloosobowy dynamiczny FPS AAA w trybie battle royale. Artworki wyjawiają, że mamy do czynienia z grą w klimatach science fiction.

Ciekawe, jak poradzi sobie tytuł na tle innych do tej pory wydanych battle royale, na których niedobór nie można narzekać. Hyper Scape musi mieć coś szczególnego, co wyróżni tę produkcję spośród reszty podobnych gier. Na prezentację tytułu i – miejmy nadzieję – szczegóły dotyczące gameplayu nie będziemy czekać długo; już za dwa dni zobaczymy, czym Ubisoft chce przyciągnąć sympatyków internetowych potyczek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się