Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Spellbreak, battle royale z czarodziejami, będzie dostępne za darmo. Jest nowy zwiastun

Studio Proletariat wyjawiło, że Spellbreak będzie grą bezpłatną. Przy okazji ujawnienia tej informacji twórcy pokazali krótki zwiastun z produkcji.

Nowa gra online o czarodziejach ma być dostępna za darmo. To w sumie nie powinno dziwić nikogo, zważywszy na fakt, że największe produkcje battle royale są bezpłatne – no ale niech będzie. Tytuł ma zadebiutować na PC (poprzez Epic Games), PS4, Xboksie One i Nintendo Switch. Nie jest znana dokładna data premiery gry; co wiadomo na razie, to to, że 20 lipca kończą się jej beta testy.

Informację o tym, że Spellbreak będzie dostępne w module f2p, twórcy ubogacili o nowy trailer. Produkcja wygląda sympatycznie, niemniej widać, że bardzo mocno twórcy wzorują się na stylistyce znanej z Fortnite’a.

Spellbreak zostało zapowiedziane w lutym ubiegłego roku. Tytuł czerpie z klasyki battle royale, oferując walki czarowników. Każdy mag posiada umiejętności bazujące na żywiołach natury.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się