Rise of the Tomb Raider na PS4. Data premiery właśnie została ujawniona?

Posiadacze konsoli Xbox One zagrają w nowe przygody z panny Croft pod koniec tego roku. A co z osobami, które trzymają przy telewizorze PlayStation 4?

Na początek zaznaczamy, żeby traktować tego newsa w ramach plotki. Powołali ją do życia dziennikarze z The Know, którzy obwieścili właśnie całemu światu, kiedy Rise of the Tomb Raider może zadebiutować na PS4.

Według poufnego dokumentu, który wpadł w ręce dziennikarzy, nowe przygody Lary Croft pojawią się na konsoli od Sony w ostatnim kwartale 2016 roku, czyli mniej więcej rok po premierze na Xboksa One. Przypominamy, że sprzęt od Microsoftu przywita Rise of the Tomb Raider za niecałe pięć miesięcy, dokładnie 10 listopada.

Ponoć cena tytułu na PS4 wyniesie na starcie 40 dolarów, czyli w przeliczeniu na naszą walutę, około 150 złotych. Panowie z The Know twierdzą również, że wiadomość o Rise of the Tomb Raider na konsolę Sony miała zostać ujawniona dopiero w połowie przyszłego roku.

Jak sądzicie, plotka się sprawdzi? Ostatnio The Know nie pomylili się, publikując jeszcze przed oficjalnym pokazem szczegóły dotyczące Dark Souls 3.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

36 Shares
Share36
+1
Tweet