Dark Souls 3 – poznaliśmy pierwsze szczegóły. Mamy też screeny!

Pierwsze screeny, klasy postaci, lokacje i wiele innych. Poznajcie pierwsze konkrety o Dark Souls 3.

Twórcy kanału na YouTube o nazwie The Know przedstawili nowe informacje o Dark Souls 3. Już wcześniej na temat tej produkcji pojawiały się pierwsze plotki, ale dopiero The Know przedstawili konkrety. Według dziennikarzy, Dark Souls 3 miałoby się pojawić w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

W Dark Souls 3 będzie dostępnych 10 klas postaci i to od samego początku rozgrywki. Ponadto twórcy przygotowują 45 nowych przeciwników oraz 10 nowych bossów (plus dodatkowo wrogowie i bossowie z poprzednich odsłon). Dodatkowo ma być dostępne około 100 nowych broni i 40 zbroi (nie licząc znanych z jedynki i dwójki) oraz 12 lokacji do zwiedzenia.

Co interesujące, twórcy przygotowują około 60 minut przerywników filmowych, co sugeruje, że chcą się jeszcze bardziej niż w poprzednich odsłonach skupić na fabule. Co sądzicie o takiej zmianie w Dark Souls 3?

Nowy ma być również system walki, wzorowany bardziej na Bloodborne niż poprzednich częściach Dark Souls. Podobnie będzie z grafiką. Ta również prezentować ma bardziej poziom wspomnianej gry na wyłączność dla PlayStation 4 niż poprzednich części. To jednak zrozumiałe. Po cichu liczymy na to, że będzie jeszcze lepiej niż w Bloodborne, przynajmniej jeśli chodzi o płynność animacji.

To jednak nie wszystko. The Know donosi, że twórcy Dark Souls 3 wdrażają system Sacrifice Ceremonies, który pozwoli poświęcić ciała innych graczy. Odprawiając z takim ciałem rytuał, będzie można w dowolnym miejscu utworzyć punkt kontrolny. Ciekawe? Z pewnością trochę to ułatwi rozgrywkę, ale pytanie, na ile często uda się graczom zdobywać takie ciała.

Rzućcie okiem na pierwsze screeny znajdujące się poniżej. Pamiętacie jednak też, że nie są to informacje bezpośrednio od producenta. Ten najprawdopodobniej przedstawi pierwsze szczegóły podczas targów E3 2015 w Los Angeles już w połowie czerwca.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet