Remake kultowego shootera do pobrania za darmo!

Remake kultowego shootera do pobrania za darmo!
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Takie prezenty to my lubimy. Niedawno pisaliśmy o możliwości pobierania kultowego i klasycznego Shadow Warrior z 1997 roku, za które odpowiadają twórcy Duke Nukem 3D. Nadal jest to możliwe i jeśli chcecie pobawić się przy klasyku, linki do pobrania przypominamy na samym końcu tej wiadomości.

Teraz przechodzimy do świeżego mięska. W 2013 roku polskie studio Flying Wild Hog przygotowało rewelacyjny remake Shadow Warrior, które zostało dostosowane do obecnych wówczas standardów i nadal nie ma za bardzo się czego wstydzić. Kto chce pobrać ten tytuł za darmo, powinien skorzystać czym prędzej z oferty Humble Bundle, przechodząc na tę stronę. Nie zwlekajcie zbyt długo, ponieważ grę można zgarnąć za free do jutra, 22 lipca, do godziny 20:00.

Warto? Średnia ocen z 50 recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 73/100, a średnia z blisko 700 głosów graczy to 8.1/10.

Darmowy Shadow Warrior do pobrania. Podajemy linki

Shadow Warrior z 1997 roku nadal może przynieść sporo frajdy, zwłaszcza jeśli nie straszne nam piksele oraz wysłużone mechaniki rozgrywki. W tym przypadku mamy do czynienia z tytułem, który bardzo przypomina kultowego Duke Nukem 3D. Nic zresztą dziwnego – ten sam silnik graficzny, ci sami twórcy.

Shadow Warrior możemy obecnie pobierać za darmo zarówno ze Steam, jak i z GOG. Korzystając z platformy Valve dostaniemy Shadow Warrior Classic, a jeśli zajrzymy na platformę polskiego CD Projekt, dostaniemy Shadow Warrior Classic Complete, zawierającą m.in. soundtrack w formacie mp3 i oczywiście bez zabezpieczeń DRM.

Którą wersje wybieracie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie