Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 zostanie wkrótce zapowiedziany? Sugeruje to wiadomość od twórców

Na Twitterze i Facebooku Shadow Warrior twórcy z polskiego studia Flying Wild Hog opublikowali obrazek, który sugeruje, że już wkrótce do fanów trafi teaser z gry.

Na oficjalnych kontach Shadow Warrior na portalach społecznościowych pojawiła się ciekawa grafika, która przedstawia drewnianą tablicę z informacją, że jest właśnie tworzony teaser z gry. Oczywiście nie zostało wyjawione, o jaką konkretnie produkcję chodzi, ale można się domyślić, że wiadomość najprawdopodobniej dotyczy kolejnej odsłony Shadow Warrior.

Początki serii sięgają 1997 roku. Wtedy to dzięki deweloperowi 3D Realms zadebiutował FPS, który w 2013 doczekał się wznowienia pod kierownictwem polskiego studia. Następnie w 2016 reboot otrzymał kontynuację.

Seria od Flying Wild Hog opowiada o przygodach byłego szoguna Lo Wanga. Mieszkający na skraju skorumpowanego świata wojownik staje do walki, by zniszczyć demoniczne legiony, które nieumyślnie uwolnił. Gracze odwiedzają zróżnicowane lokacje, kompletują ogromny arsenał broni i pokonują masę wrogów – w pojedynkę lub z ekipą znajomych w trybie kooperacji online.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się