Red Dead Online dynamit

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gracz zdetonował 200 lasek dynamitu w Red Dead Online [WIDEO]

Pewien fan Red Dead Online pochwalił się na forum Reddit ciekawym eksperymentem, jaki zaaranżował w grze.

Forumowicz o pseudonimie u/Harms-Way postanowił sprawdzić, czy uda mu się wysadzić w Red Dead Online 200 lasek dynamitu poprzez wywołanie reakcji łańcuchowej. Okazało się, że taki wyczyn jest możliwy.

Na filmiku widzimy, jak u/Harms-Way wiele razy kupuje ładunek u pasera i skrupulatnie rozkłada go na torach w równej odległości. Później strzela, by podpalić konstrukcję – i tak zaczyna się efektowne widowisko. Wszystko zadziałało zgodnie z planem.

W komentarzach gracz zdradza kulisy akcji. Zdobycie takiej ilości dynamitu kosztowało go 25 wizyt u pasera, a zaaranżowanie akcji zajęło 2-3 godziny. Inni forumowicze gratulują osiągnięcia i dziwią się, że możliwe było rozłożenie w świecie RDO tak dużej ilości ładunku wybuchowego. Czasem w grach pozostawione same sobie przedmioty – takie jak broń – po prostu wyparowują. Niemniej okazuje się, że Red Dead Online zniesie wszystko.

Przy okazji warto przypomnieć, że kilka dni temu Rockstar w końcu zapowiedziało duży dodatek do RDO o nazwie Blood Money. Fani Red Dead bardzo długo czekali na ruch twórców w tej kwestii. Rok temu zorganizowali nawet protest, w ramach którego masowo przebierali się za klaunów. Jak tłumaczył jeden z organizatorów strajku, wierząc w to, że dostaniemy kolejną aktualizację, robimy z siebie klaunów – dlatego pasuje nam ten strój.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się