Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Red Dead Online – sfrustrowani brakiem aktualizacji gracze przebierają się za klaunów

W sieciowym module Red Dead Redemption 2 brakuje ostatnio nowych treści. Obrażeni tym faktem fani zaczęli przebierać swoje postacie za klaunów.

Od ostatniej dużej aktualizacji w RDO – Bimbrowników – minęło ponad pół roku. Sympatycy gry o Dzikim Zachodzie poczuli się zaniedbywani i w związku z tym przypominają o sobie Rockstarowi w nietypowy sposób, a mianowicie przebierając się za klaunów i inne postacie cyrkowe.

Inicjatorami akcji są użytkownicy Discorda. Jeden z organizatorów wyjaśnił motywy ich działania na kanale w tych słowach: – wierząc w to, że dostaniemy kolejną aktualizację, robimy z siebie klaunów – dlatego pasuje nam ten strój w grze.

Na portalach takich jak Twitter czy YouTube – a także na forum Reddit – pojawiają się materiały dokumentujące protesty. Na poniższym filmie na YT możecie zobaczyć prawdziwe zatrzęsienie klaunów.

To nie pierwszy raz, gdy coś osobliwego dzieje się w sieciowym Red Dead Redemption 2. Swego czasu relacjonowaliśmy chociażby ataki przebranych za zielonych kosmitów graczy na „normalnych” bywalców RDO. Do konfliktu dołączyli fioletowi kosmici, występując w obronie uciśnionej ludzkości.

Valentine, but everyone is a CLOWN from RedDeadOnline

More clowns arriving in RedDeadOnline to get ready for tomorrow’s update from RedDeadOnline

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się