Gracze Red Dead Online zorganizowali pogrzeb gry po ogłoszeniu Rockstar

Red Dead Online - postać
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Fani Red Dead Online postanowili wspólnymi siłami zareagować na kontrowersyjną decyzję Rockstar Games i dać firmie do zrozumienia, że zabija udaną grę. Gracze zorganizowali wielki pogrzeb sieciowej produkcji.

Oczywiście mowa tu o wirtualnym pogrzebie, a raczej wielu pogrzebach organizowanych w setkach sesji RDO. Ubrane w czerń awatary graczy zbierają się na cmentarzach i „opłakują” zakończenie wspierania gry dużymi aktualizacjami. Decyzja Rockstar Games odbiła się szerokim echem w społeczności fanów modułu sieciowego Red Dead Redemption 2.

Gracze prezentuje zrzuty ekranów z pogrzebu Red Dead Online w mediach społecznościowych. Na Twitterze w ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się ponad tysiąc postów z hasztagiem #RedDeadFuneral, pod którym gromadzą się zasmuceni gracze.

Raczej nie ma co liczyć, że akcja fanów jakkolwiek wpłynie na decyzję Rockstar Games. Choć serwery RDO na razie pozostaną włączone, gra nie będzie już otrzymywać żadnych dużych aktualizacji zawartości.

Poniżej znajdziecie kilka przykładów mini-pogrzebów Red Dead Online, które zorganizowała społeczność miłośników tego tytułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie