Wygląd PS5 – nowe rendery prezentują konsolę w kształcie litery X

0 komentarzy

Gracze są bardzo ciekawi, jak będzie wyglądać nowa konsola Sony. W sieci pojawiają się kolejne rendery, tym razem w kształcie litery X.

Sony wciąż nie zaprezentowało najnowszego PlayStation, dlatego wygląd sprzętu ciągle pozostaje zagadką. Internauci publikują rendery, które pokazują, jak mogłaby wyglądać PS5. Tutaj prezentujemy wizualizacje konsoli zaprojektowane przez użytkownika forum Resetera, który w swoim projekcie zawarł kształt litery V z zestawu deweloperskiego. Taki wygląd mogłaby stać się przedmiotem memów, gdyby nie… inny projekt, który chyba nadaje się do tego lepiej – już robi furorę w sieci.

Nowe PS prezentuje się na renderach jak dwa połączone ze sobą romby, zakrzywione w przeciwnych kierunkach. W sumie wygląda to całkiem nieźle: szczerze mówiąc, mogłoby tak zostać, nie miałabym nic przeciwko – z drugiej strony jednak, kształt X chyba za bardzo kojarzy się ze sprzętem konkurencji (ot, taki ukłon w stronę Xboksa).

PlayStation 5 ma trafić do sklepów już pod koniec roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zostanie pokazana konsola. Ostatnie doniesienia sugerują, że będzie to w lutym. Na pewno nie będzie to na E3 – niedawno Sony wyjawiło oficjalnie, że nie weźmie udziału w imprezie. W tytuły ekskluzywne dla nowego next-gena Sony zagramy prawdopodobnie już od momentu premiery konsoli – taką wiadomością podzielił się z odbiorcami reporter Kotaku Jason Schreier. Inną taktykę ma Microsoft – na tytuły na wyłączność dla konkurencyjnego dla PS5 Xbox Series X gracze będą musieli poczekać jeszcze dwa lata.

PS5 render 0

PS5 render 1

PS5 render 2

 

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się