Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS4 stać na niesamowity realizm, dzięki Dreams. Kolejny projekt gracza

Wiele razy prezentowaliśmy dokonania społeczności skupionej wokół Dreams. Teraz pora na kolejny pokaz możliwości edytora.

Dreams od Media Molecule to zaawansowany edytor do tworzenia własnych światów. W zasadzie, można tutaj zrobić niemal wszystko, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Poniżej znajdziecie świeżutki filmik od Bad Robo, który jest naprawdę dobry w te klocki.

Bad Robo zajął się tym razem parkiem, lecz nie takim zwykłym, miejskim, a raczej przywodzącym na myśl jakieś oddalone od świata osiedle daleko w górach, gdzieś na skraju cywilizacji. Klimacik nieco postapokaliptyczny, brakuje tylko zmroku, wyskakujących z zarośli mutantów i ciężkiej broni w naszych łapkach.

To nie pierwszy projekt Bad Robo, który jest wart uwagi. Wspomnijmy choćby o epickim tornado (do zobaczenia tutaj) lub o projektach, które naprawdę powalają realizmem (do zobaczenia tutaj). Wszystkie filmiki z Dreams, które publikowaliśmy, znajdziecie natomiast w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się