To nie rzeczywistość, to gra. Niesamowite projekty z Dreams na PS4

Dreams od studia Media Molecule okazuje się doskonałym narzędziem nie tylko do tworzenia bajkowych światów. Zerknijcie na poniższe filmiki i przekonajcie się sami.

Kto by pomyślał, że Dreams okaże się tak potężnym narzędziem w rękach graczy. Tytuł zadebiutował niedawno w pełnej wersji (14 lutego 2020) i z pewnością nie raz jeszcze o nim usłyszymy. Dzisiaj chcemy zwrócić Waszą uwagę na twórczość Badrobo82, który tworzy w Dreams prawdziwe cuda.

Badrobo82 wrzucił na swój kanał YouTube nowy materiał – nazwany Closer to the river – i gdyby puścić go znajomym nie wspominając, że na ekranie widzą wirtualny świat, bez dokładniejszego przyjrzenia się byliby przekonani, iż spoglądają na filmik nagrany w prawdziwym świecie. Widzimy tutaj przepiękne krajobrazy, rzekę oraz błotnistą ścieżkę prowadzącą do lasu.

Na starszych materiałach od Badrobo82 znajdujemy się natomiast w samym lesie (również w deszczową pogodę), który czaruje swoim klimatem oraz wykonaniem. Jest jeszcze Motorstorm Pacific Dream, który prezentuje – miejmy nadzieję – zwiastun jakiegoś większego projektu.

Fajnie byłoby zobaczyć grę wykonaną w Dreams na takim poziomie, lecz żeby powstała, jedna osoba z pewnością nie wystarczy. Jesteśmy również ciekawi, jak Dreams rozwinie skrzydła na PlayStation 5. Jak wiadomo, Media Molecule chce rozwijać swój tytuł na konsoli nowej generacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: