Frontier to duża gra wyścigowa z otwartym światem stworzona w Dreams. Zobaczcie trailer

Frontier Dreams screen
Newsy PS4 PS5

Możliwości Dreams wciąż zaskakują. Gracze przedstawili projekt Frontier – ścigałkę z otwartym światem, która powstała od początku do końca dzięki narzędziu od Media Molecule.

Od premiery Dreams minęło około 1,5 roku. I mogłoby się wydawać, że użytkownicy przez ten czas zdołali wyczerpać potencjał środowiska. Nic bardziej mylnego – wciąż powstają bowiem kolejne projekty, które zachwycają rozmachem i jakością wykonania. Jeden z nowszych to Frontier.

Jest to gra wyścigowa z otwartym światem. Główną zaletą tytułu jest gigantyczna mapa ze zróżnicowanymi krajobrazami. Ścigać się tu można w obszarach miejskich, w kanionach, tam, gdzie wiecznie pada śnieg oraz w paru innych sceneriach. Wspaniale wyglądają też modele aut.

Za stworzenie Frontier odpowiada grupa pasjonatów gier. Głównym projektantem jest użytkownik Dreams o pseudonimie sanderobros, natomimast SDorin wykonał modele aut. Niemniej nad produkcją pracowało wiele innych utalentowanych osób.

Jak to wszystko wygląda w praktyce, możecie zobaczyć na poniższym trailerze, który autorzy nagrali na PS5. A jeśli macie Dreams, to już teraz możecie wypróbować grę na własnym padzie. Pod filmem na YouTube i Reddicie można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy – internauci są wyraźnie zachwyceni projektem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie