Dreams Hogwart

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto Hogwart odtworzony w całości w Dreams. Ambitny projekt, jest nawet sowa

Kreatywny gracz „zbudował” w Dreams zamek Hogwart z Harry’ego Pottera. Twórca uwiecznił całość na filmiku, który opublikował w sieci.

Youtuber askjiir podzielił się z internetem kilkuminutowym nagraniem, na którym ukazał autorską wizję Hogwartu. Zamek powstał od początku do końca przy użyciu narzędzia od Media Molecule.

Projekt zachwyca mnogością szczegółów i rozmachem. Widać tu wszystkie ważniejsze pomieszczenia, które były tłem wydarzeń powieści o Harrym Potterze, jak chociażby Wielką Salę, Dormitorium, Bibliotekę Hogwartu czy nawet klasę obrony przed czarną magią. W jednym z pokoi uczniów przy łóżku stoi klatka z białą sową, co sugeruje, że jest to kącik Harry’ego Pottera.

Wnętrze zamku jest wypasione, ale autor zadbał też o odtworzenie obejścia. Na końcu nagrania można rzucić okiem na chatkę Rubeusa Hagrida.

Nie jest to jedyny ambitny projekt zrealizowany przy użyciu Dreams, o którym pisaliśmy w ostatnim czasie. Na uwagę zasługuje też na przykład The Frontier, czyli gra wyścigowa z otwartym światem. W tym przypadku uwagę zwracają modele aut i rozległe oraz zróżnicowane mapy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%