Oto Hogwart odtworzony w całości w Dreams. Ambitny projekt, jest nawet sowa

Dreams Hogwart
Newsy PS4 PS5

Kreatywny gracz „zbudował” w Dreams zamek Hogwart z Harry’ego Pottera. Twórca uwiecznił całość na filmiku, który opublikował w sieci.

Youtuber askjiir podzielił się z internetem kilkuminutowym nagraniem, na którym ukazał autorską wizję Hogwartu. Zamek powstał od początku do końca przy użyciu narzędzia od Media Molecule.

Projekt zachwyca mnogością szczegółów i rozmachem. Widać tu wszystkie ważniejsze pomieszczenia, które były tłem wydarzeń powieści o Harrym Potterze, jak chociażby Wielką Salę, Dormitorium, Bibliotekę Hogwartu czy nawet klasę obrony przed czarną magią. W jednym z pokoi uczniów przy łóżku stoi klatka z białą sową, co sugeruje, że jest to kącik Harry’ego Pottera.

Wnętrze zamku jest wypasione, ale autor zadbał też o odtworzenie obejścia. Na końcu nagrania można rzucić okiem na chatkę Rubeusa Hagrida.

Nie jest to jedyny ambitny projekt zrealizowany przy użyciu Dreams, o którym pisaliśmy w ostatnim czasie. Na uwagę zasługuje też na przykład The Frontier, czyli gra wyścigowa z otwartym światem. W tym przypadku uwagę zwracają modele aut i rozległe oraz zróżnicowane mapy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie