DoGRYwka – starcie PS Plus kontra Game Pass, białoruskie KGB oraz bicie dzieci w LEGO

DoGRYwka - 8 kwietnia
PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsze analizy umiejscawiają na wykresie popularność subskrypcyjnych usług. Okazuje się, że to PS Plus cieszy się największym zainteresowaniem. Xbox Game Pass nawet nie zajmuje drugiego miejsca…

Pojawiła się najnowsza analiza bezpieczeństwa firmy Meta. Wedle raportu, w polskim internecie aktywnych jest mnóstwo fake kont należących do agentury białoruskiego KGB. Ich cel? Sianie paniki i, rzecz jasna, wspieranie Rosji w wojnie w Ukrainie. Na szczęście tego typu konta regularnie są banowane.

LEGO i bicie dzieci? No… tak jakby. W najnowszej grze z serii LEGO Star Wars gracze odkryli dziwacznego buga (mam nadzieję). Wystarczy uderzać dzieci z klocków, a nasza postać może niemal dosłownie zacząć latać! Brzmi kuriozalnie, ale pozwala dostać się w rejon, które początkowo są dla nas zablokowane.

Resztę dzisiejszych informacji znajdziecie w zestawieniu poniżej:

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie