Promocje dnia – wielka wyprzedaż w Xbox Store, świetnie słuchawki JBL oraz telewizor 55 cali

Promocje dnia - 8 kwietnia
PC Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

W dzisiejszych promocjach dnia nie zabrakło świetnych ofert! Szczególnie wrażenie robi wyprzedaż gier w Xbox Store, a także tanie słuchawki JBL. Mamy też coś dla fanów konsol bądź oglądania filmów – spory telewizor LG.

Wszystkie poniższe oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Wyprzedaż gier w Xbox Store

„Tańsze gry” to jedna z moich ulubionych fraz związanych z promocjami. W Xbox Store trwa właśnie wiosenna wyprzedaż 2022, dzięki której mnóstwo świetnych tytułów znajdziecie taniej. Zresztą – sprawdźcie sami!

JBL Quantum 100 taniej

Dobre słuchawki do muzyki i gamingu? Mamy parę typów, ale JBL Quantum z pewnością będą jednym z nich. To w istocie cały headset, który oferuje jakość dźwięku, z jaką kojarzona jest firma JBL. Sporo dobrego i to w niższej cenie.

Telewizor 55 cali

Model LG 55UP75003LF kupicie teraz w sklepie Neonet za 1899 zł. Czy to dobra oferta? Biorąc pod uwagę obniżkę rzędu 600 złotych – brzmi jak świetny deal. Tym bardziej dla entuzjastów kanapowego grania lub po prostu dobrego (lub też nie) kina.

To jednak nie wszystko! Poniżej reszta wartych uwagi promocji z dzisiaj:

Resztę wartych uwagi okazji znajdziecie też w naszym dziale Promocje!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie