Zgadnij gry w PS Plus na grudzień i wygraj 200 zł! [WYNIKI KONKURSU]

ps plus grudzień konkurs
PG Exclusive PS4 PS5

Potrafisz przewidzieć gry z abonamentu PS Plus grudzień? Wykorzystaj swój talent, aby wziąć udział w naszym konkursie Liga Plus!

AKTUALIZACJA#2: Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział w zabawie. Otrzymaliśmy kilkaset odpowiedzi, wśród których 16 osób poprawnie wytypowało jedną grę. Nagroda należy się osobie, która jako pierwsza odgadła część plusowej oferty.

Doładowanie PSN na kwotę 200 zł wędruje do naszego czytelnika, który wysłał odpowiedź konkursową z adresu ka****che***6****05@wp.pl. Jako pierwszy wskazał on Mortal Shell. Gratulujemy i skontaktujemy się z Tobą mailowo!

AKTUALIZACJA: Pojawiły się wiarygodne doniesienia o pierwszej grze z PlayStation Plus – więcej informacji znajdziecie w tym artykule. Konkurs zakończony, a wyniki pojawią się po oficjalnym ogłoszeniu oferty.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji

Właścicieli PS5 lub PS4 co miesiąc frapuje myśl o tym, jakie gry zostaną udostępnione w ramach abonamentu PS Plus. Czy będzie to gruby exclusive czy jednak interesujący indyk? Czasem udaje się na 3 strzały trafić ten jeden prawidłowy tytuł i w pozie zwycięzcy dodać do biblioteki nowy pakiet gier. Ale po co zgadywać tylko dla ulotnej satysfakcji, kiedy możesz powalczyć również o cenne nagrody?

PS Plus grudzień konkurs

Konkurs Liga Plus na PlanetaGracza.pl!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs Liga Plus, w którym zadaniem jest przewidzieć gry z nadchodzącego pakietu PS Plus grudzień. Każdy uczestnik może podać maksymalnie 3 swoje typy i należy je wysłać na nasz adres konkurs@planetagracza.pl. Osoba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzona doładowaniem PSN na kwotę 200 zł.


Zasady konkursu:

  1. Wysłać wiadomość na adres konkurs@planetagracza.pl zawierającą 3 gry, które według użytkownika, zostaną udostępnione w nadchodzącym PS Plus na grudzień.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 listopada.
  3. Odpowiedź musi zawierać 3 tytuły gier.
  4. Każdy z uczestników ma tylko 1 szansę. Zabronione jest wysyłanie odpowiedzi z multikont.
  5. Zwycięzcą zostanie osoba, która odgadnie najwięcej gier. Jeśli kilka osób prawidłowo wytypuje tą samą liczbę gier, wówczas będzie liczyć się szybkość udzielonej odpowiedzi – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!
  6. Z powodu przedwczesnych przecieków dot. PS Plus na grudzień zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zakończenia konkursu. Wówczas w konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie odpowiedzi wysłane przed nieoficjalnym ujawnieniem oferty w sieci.
  7. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi po oficjalnym ujawnieniu gier przez Sony

No to jak, których gier spodziewacie się w PS Plus?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie