ps plus grudzień konkurs

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

4 komentarze

Zgadnij gry w PS Plus na grudzień i wygraj 200 zł!

Potrafisz przewidzieć gry z abonamentu PS Plus grudzień? Wykorzystaj swój talent, aby wziąć udział w naszym konkursie Liga Plus!

AKTUALIZACJA: Pojawiły się wiarygodne doniesienia o pierwszej grze z PlayStation Plus – więcej informacji znajdziecie w tym artykule. Konkurs zakończony, a wyniki pojawią się po oficjalnym ogłoszeniu oferty.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji

Właścicieli PS5 lub PS4 co miesiąc frapuje myśl o tym, jakie gry zostaną udostępnione w ramach abonamentu PS Plus. Czy będzie to gruby exclusive czy jednak interesujący indyk? Czasem udaje się na 3 strzały trafić ten jeden prawidłowy tytuł i w pozie zwycięzcy dodać do biblioteki nowy pakiet gier. Ale po co zgadywać tylko dla ulotnej satysfakcji, kiedy możesz powalczyć również o cenne nagrody?

PS Plus grudzień konkurs

Konkurs Liga Plus na PlanetaGracza.pl!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs Liga Plus, w którym zadaniem jest przewidzieć gry z nadchodzącego pakietu PS Plus grudzień. Każdy uczestnik może podać maksymalnie 3 swoje typy i należy je wysłać na nasz adres konkurs@planetagracza.pl. Osoba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzona doładowaniem PSN na kwotę 200 zł.


Zasady konkursu:

  1. Wysłać wiadomość na adres konkurs@planetagracza.pl zawierającą 3 gry, które według użytkownika, zostaną udostępnione w nadchodzącym PS Plus na grudzień.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 listopada.
  3. Odpowiedź musi zawierać 3 tytuły gier.
  4. Każdy z uczestników ma tylko 1 szansę. Zabronione jest wysyłanie odpowiedzi z multikont.
  5. Zwycięzcą zostanie osoba, która odgadnie najwięcej gier. Jeśli kilka osób prawidłowo wytypuje tą samą liczbę gier, wówczas będzie liczyć się szybkość udzielonej odpowiedzi – KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!
  6. Z powodu przedwczesnych przecieków dot. PS Plus na grudzień zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zakończenia konkursu. Wówczas w konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie odpowiedzi wysłane przed nieoficjalnym ujawnieniem oferty w sieci.
  7. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi po oficjalnym ujawnieniu gier przez Sony

No to jak, których gier spodziewacie się w PS Plus?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%