Konsola ASUS ROG Ally za darmo. Szansę na wygraną ma każdy, co minutę

ASUS ROG Ally za darmo. Konsolę można wygrać co minutę
Newsy PC

Konsola ASUS ROG Ally okazała się bardzo dobrym sprzętem dla fanów przenośnego grania. Teraz każdy ma szansę ją zdobyć i to za darmo!

Pamiętacie konkurs ze Steam Deck, którego można było wygrać w trakcie The Game Awards dosłownie co chwilę? Wystarczyło jedynie oglądać transmisję na oficjalnych kanałach i mieć sporo szczęścia. Teraz na bardzo podobny pomysł wpadł ASUS, który za pomocą ciekawego konkursu zaprasza na swoje własne wydarzenie.

Już o północy czasu polskiego rozpocznie się event Asus ROG Live Event – Transcendence. Jest to osobne wydarzenie organizowane przez ASUS w ramach trwających targów technologicznych CES 2024. Głównym punktem wydarzenia jest promocja handhelda firmy, ale również zapowiedź nadchodzących nowości, w tym akcesoriów. Warto jednak oglądać transmisję na żywo, bo każdy ma szansę wygrać ASUS ROG Ally i to bez żadnych kruczków. Trzeba jednak mieć sporo szczęścia, bo zapewne zainteresowanie będzie ogromne.

Jak wygrać sprzęt? W trakcie eventu na transmisji pojawiać się będą specjalne kody, które musimy wprowadzić na stronie loterii Gleam (podanej później w opisie filmu). Łącznie musimy uzbierać 5 cyfr, które zapewnią nam możliwość wzięcia udziału w loterii. Organizator chwali się, że średnio będzie można wygrać mniej więcej jedną konsolę na minutę trwania wydarzenia. Zasady opisano na stronie ROG.

Warto pamiętać, że na stronie loterii będziemy musieli podać nie tylko specjalne kody, które znajdziemy w trakcie transmisji. Warto zawczasu przygotować adres e-mail, który najpewniej stanowić będzie formę kontaktu w przypadku wygranej. Powodzenia!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie