Pobieraj dzisiaj! PS Plus w grudniu już z dwiema grami do sprawdzenia za darmo

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dopiero co pisałem o nowym traialu dla posiadaczy plusowego abonamentu Premium. Okazuje się jednak, że PS Plus w grudniu oferuje jeszcze jedno demo za darmo.

PS Plus w grudniu dostało już dwa nowe triale, dostępne w planie abonamentu Premium. Wczoraj podawałem link do godzinnej wersji próbnej Ghostwire: Tokyo, a dzisiaj powracam z dobrymi wieściami dla fanów serii LEGO.

PS Plus w grudniu pozwoli pobawić się LEGO za darmo

W PlayStation Store pojawił się trial gry LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów (PS4 & PS5). Podobnie jak przy Ghostwire: Tokyo, tak i tutaj mamy możliwość pogrania w pełną wersję gry jedynie przez godzinę. Szkoda, ponieważ niektóre triale oferują nawet do 4-5 godzin darmowej rozgrywki. Lecz cóż, nie ma co narzekać, tylko wskakiwać pod poniższy link do sklepu PlayStation i pobierać wersję próbną!

Saga Skywalkerów to nie lada gratka dla miłośników Star Wars. Gracze przeżyją tutaj epickie historie ze wszystkich dziewięciu filmów, na samym początku wybierając trylogię, od której rozpoczną swoją podróż. Oczywiście wszystko podlane sosem humoru znanym z serii LEGO.

Na koniec jeszcze raz przypominam pełną listę triali dostępnych dla posiadaczy PS Plus Premium. Znajdziecie na niej również dwie najnowsze, wspomniane w tej wiadomości gierki.

Wszystkie triale dla abonentów PlayStation Plus

Dajcie znać, czy skorzystacie z możliwości sprawdzenia Gwiezdnych Wojen w formie LEGO.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie