Już wiadomo, kiedy konkretnie z PS Plus w grudniu usuną kultowe RPG akcji

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeszcze wczoraj nie było do końca wiadomo, czy PS Plus w grudniu pożegna się z Pillars of Eternity Complete Edition. Dzisiaj to pewniak i do tego z dokładną datą usunięcia produkcji.

Kilkanaście godzin temu pisałem, że w zakładce „Last chance to play”, na stronie PlayStation, pojawił się wspomniany tytuł od studia Obsidian Entertainment. Na karcie gry nie było jednak daty usunięcia tytułu z katalogu PS Plus Extra. A dzisiaj już mamy datę.

PS Plus pożegna PoE CE w dniu 20 grudnia

Przechodząc do PS Store widzimy, że na karcie gry Pillars of Eternity Complete Edition widnieje komunikat o usunięciu gry. Brzmi on tak: Oferta ważna do 20.12.2022 10:00 CET.

Zatem przesądzone. W doceniony przez graczy tytuł z gatunku RPG akcji pogramy w ramach Plusa jedynie do 20 grudnia. W tym dniu, o godzinie 10:00 czasu polskiego, tytuł zostanie usunięty. Nieważne, czy dodałeś go do biblioteki i pobrałeś, i tak stracisz możliwość dalszej zabawy.

Warto się więc pospieszyć, jeśli chcecie skończyć ten tytuł, lub dopiero pobrać i przekonać się, co sobą reprezentuje.

Pillars of Eternity: Complete Edition to:

  • Nagradzane dialogi, historia oraz oprawa artystyczna gry Pillars of Eternity wraz z dodatkowymi obszarami i treścią rozszerzenia Biała Marchia: Część I i II
  • Niezliczone opcje tworzenia postaci, począwszy od ras i klas, po historię postaci, która determinuje Twoją osobistą historię
  • Epicki świat wypełniony intrygującymi postaciami i towarzyszami, rozmaite frakcje oraz pięknie przedstawione lokacje do przemierzenia
  • Nowy interfejs użytkownika i sterowanie zaprojektowane od podstaw.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie