PS Plus na grudzień aż tak dobry? Przeciek zapowiada aż 5 gier

PS Plus i darmowe punkty. Sprawdźcie konto | Newsy - PlanetaGracza
PS4 PS5

Sony poczuło chyba klimat świąt i niczym św. Mikołaj niesie nam w PS Plus na grudzień prezenty. Lista gier jest naprawdę świetna.

billbil kun z Dealabs, szerzej znany jako demaskator oferty PS Plus, podzielił się z graczami informacją o kolejnym zestawie gier na grudzień. Bez względu na to, czy byliście grzeczni lub nie w ciągu całego roku, pod swoistą choinką będzie czekać na Was wyjątkowy prezent. Właściwie więcej niż jeden, bo wedle przecieku, Sony zamierza obdarować nas aż 5 grami, z czego większość to głośne hity, które nie zdążyły się jeszcze zestarzeć.

PS Plus grudzień 2022 – prawdopodobna lista gier

  • Mass Effect: Legendary Edition PS4
  • Biomutant PS4 | PS5
  • Divine Knockout PS5 | PS4

W ramach wszystkich progów abonamentu PS Plus prawdopodobnie dostaniemy potężny pakiet gier z uniwersum Mass Effect i to ten odrestaurowany, z nowymi teksturami oraz poprawkami w rozgrywce. To kilkaset godzin zabawy dla fanów kosmicznych RPG, który raz dodany do biblioteki nie zniknie jak niektóre pozycje w droższym wariancie abonamentu PS Plus Extra i Premium. Druga propozycja to Biomutant, czyli zeszłoroczne RPG akcji, mogące pochwalić się całkiem niezłymi ocenami na poziomie 7/10. Twórcy wymieszali styl baśni, komiksu i apokalipsy w jeden zwariowany świat, gdzie zmutowane zwierzaki walczą o przetrwanie. Nieliniowa fabuła, wielka otwarta mapa do zwiedzania i dynamiczne starcia powinny zachęcić Was do sprawdzenia gry, tym bardziej, że otrzymała aktualizację next-gen na PS5.

I na koniec Divine Knockout, premierowy brawler w trybie multiplayer. To bardziej dodatek do PS Plus, niż tytuł, dla którego zdecydujecie się przedłużyć abonament. Ale co istotne, będzie to produkcja dostosowana zarówno do PS5 jak i PS4. Wspiera też funkcję cross-play, więc nie powinno zabraknąć osób na serwerach.

Oferta na grudzień zostanie udostępniona 6 grudnia.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie