PS Plus – Sony rozdaje 12 dodatków za darmo do gier na PS5 i PS4

PS Plus - Sony zaprasza po 12 dodatków za darmo do gier na PS5 i PS4
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli posiadacie subskrypcję PS Plus, możecie zajrzeć do PS Store po sporo nowych DLC, które odbierzecie za darmo. Wśród nich pakiety do XDefiant, Warframe oraz Naraka: Bladepoint.

Abonament PS Plus to nie tylko comiesięczne gry do odebrania (te z lipca znajdziecie tutaj), lecz również inne bonusy. Wśród nich znajdziemy ekskluzywne dodatki do gier, które są rozdawane subskrybentom. Dopiero co pisaliśmy o DLC do nowej gry za darmo The First Descendant, ale to nie jedyna bonusowa paczka. W ostatnich dniach pojawiło się ich naprawdę sporo, zatem przeglądajcie listę i wybierajcie DLC do gier, w które gracie lub zamierzacie dopiero odpalić.

Nowe ekskluzywne dodatki dla posiadaczy PS Plus

W PlayStation Store możemy pobierać sporo bezpłatnych gier, które oczywiście często zawierają mikropłatności. Jednak niektóre pakiety DLC możemy dostać za darmo, pod warunkiem posiadania aktywnego PS Plus. Wszystkie oferowane w przeszłości bonusy sukcesywnie opisywaliśmy i kto chciałby je sprawdzić, niech zajrzy w to miejsce. Poniżej zamieszczamy natomiast spis tych najnowszych.

Z większych tytułów, do których możemy pobrać dodatki, należy wymienić np. XDefiant od Ubisoftu. To dosyć nowa darmowa strzelanka oferująca tryb 6v6, w którym ścierają się wyspecjalizowane frakcje. Jeśli w nią gracie, w rozdawanym DLC znajdziecie pięć skórek. Z kolei do Warframe pobierzemy Kolekcję Sorex. Jest on znacznie bogatszy i zawiera zestaw Pancerza Sorex, pistolety Cestra Podwójna, Lodową Paletę Kolorów oraz inne przedmioty. Z większych tytułów warto również wspomnieć o Naraka: Bladepoint. W tym przypadku możemy dostać paczkę z różnymi akcesoriami oraz premiami dla swojej postaci.

Pobierz nowe dodatki rozdawane w PS Plus:

Wiemy też, że 16 lipca zadebiutuje kolejny darmowy dodatek dla abonentów. Będzie on przeznaczony do gry Genshin Impact i zostanie udostępniony wraz z nową ofertą PS Plus Extra i Premium na ten miesiąc. O szczegółach DLC pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło: PS Store

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie