PlayStation rozda za darmo posiadaczom PS Plus dodatek do świetnej gry. Szykuj się na 16 lipca

PlayStation rozda za darmo posiadaczom PS Plus dodatek do świetnej gry. Szykuj się na 16 lipca
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

16 lipca to ważna data dla posiadaczy abonamentu PS Plus. To właśnie wtedy dostaniemy nowe gry na PS5 i PS4 w progu Extra. Tego dnia PlayStation rozda też za darmo DLC do znanej bezpłatnej gry RPG akcji. Żeby go odebrać, wystarczy najniższy pakiet Plusika.

Wiemy coraz więcej o ofercie PS Plus lipiec 2024. Najnowsze wieści dotyczą gier, które tuż po weekendzie odbierzemy w progu Essential. Ale to nie jedyne pewniaki, ponieważ PlayStation ogłosiło również nową akcję promocyjną dotyczącą kupna rocznych subskrypcji PS Plus, a oprócz tego od jakiegoś czasu znamy gry, które w nadchodzącym miesiącu zostaną usunięte z katalogu Extra. To jednak nie wszystko, ponieważ na oficjalnym blogu PlayStation już teraz zapowiedziano coś jeszcze.

Każdy posiadacz PS Plus dostanie DLC do Genshin Impact

Genshin Impact to bardzo popularna bezpłatna gra na PS5 i PlayStation 4, którą możemy pobrać pod tym adresem z PS Store. Tytuł posiada ponad 340 tys. ocen od graczy, z których średnia wynosi 4.41/5, jest to więc naprawdę porządna produkcja, a jeśli jej nie znacie, to pokrótce przypomnę, że to trzecioosobowa gra RPG akcji z otwartym światem. Możemy pobawić się tutaj samemu, lub w kooperacji ze znajomymi. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji ogromnego przesiąkniętego magią świata, wykonywania zadań oraz dynamicznych walk.

Nieważne, czy grasz już w Genshin Impact czy dopiero zaraz pobierzesz ten tytuł, 16 lipca otrzymasz za darmo dodatek do gry, który z pewnością się przyda. Warunkiem odebrania prezentu jest posiadanie wspomnianego dnia aktywnego abonamentu PS Plus.

Ekskluzywny pakiet będzie zawierał następujące składniki:

  • Primogemy × 160
  • Delikatna Żywica × 4
  • Rozum Bohatera × 20
  • Ruda Mistycznego Wzmocnienia × 30
  • Mora × 150 000

Dodatek zostanie udostępniony 16 lipca wraz z nową ofertą PS Plus Extra i Premium na lipiec 2024. Niestety jeszcze nie znamy gier, które Sony zaoferuje w tych progach w przyszłym miesiącu. Oficjalna lista zostanie przedstawiona dopiero 10 lipca.

Źródło: PlayStation Blog

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie