Premiery gier obecnego tygodnia. 5 smakowitych tytułów i rywal God of War: Ragnarok.

premiery gier marzec 2022
Felieton Premiery tygodnia

Nie ma i nie będzie odpoczynku dla graczy. Szykujcie swoje biblioteki na nadchodzące premiery gier na marzec 2022.

W telewizji i internetach nie zapowiadali ulewy wielkobudżetowych gier. Niby się zgadza, ale z małych chmur poleje się deszczyk ciekawych nowości. Choćby tegoroczne God of War będzie konkurować z dziełem od Ubisoftu, ale o tym za chwilę…

Najlepsze premiery gier marzec 2022 – przegląd tygodnia


Warhammer 40,000: Battle Sister

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 8 marca
Producent: Pixel Toys
Wydawca: Pixel Toys

Katalog gier na Steam wreszcie poszerzy się o jakże ważną produkcję dedykowaną na urządzenia VR. Nie dość, że to pierwsza taka strzelanka w uniwersum Warhammera, to na domiar dobrego jedna z najładniejszych. Podczas siana zniszczenia i śmierci na klimatycznych mapach, będziemy mogli niemal w pełni przełożyć własny ruch na działania w grze, symulując np. przeładowywanie broni, kucanie, chwytanie przedmiotów w locie, i wiele więcej.


Assassin’s Creed: Valhalla – Świt Ragnaroku

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX
Data premiery: 10 marca
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Jakkolwiek to zabrzmi, Ubisoft wymarzył sobie własne God of War: Ragnarok. Za sprawą ogromnego dodatku do AC: Valhalla, przygotowali dla nas epicką podróż do mitologicznego świata krasnoludów, który zwiedzimy w butach Odyna. Nowa główna postać to zaledwie wierzchołek góry lodowej, bowiem wraz z nią dostaniemy boskie moce, rozbudowane misje, a także historię o ojcowskiej miłości i wojnie. W trakcie gry mamy się przekonać, że jest on w stanie poruszyć niebo i ziemię w celu uratowania swojego syna Baldura.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie