Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które warto mieć na oku

premiery gier lipiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Mamy dla Was 5 potencjalnie dobrych gier. Premiery gier na lipiec 2022 przede wszystkim powinny zainteresować właścicieli Switch.

Mówi się, że szczęśliwi gracze czasu nie liczą, a wyłącznie nowości, które mogą ogrywać przez wieczność. Czy takie nadejdą w najbliższych dniach? Będzie jeden mocny kandydat dla wąskiego grona osób, będzie też kilka mniejszych gier, mogących ucieszyć pecetowców jak i konsolowych wyjadaczy. Szczegóły przedstawiam w poniższym zestawieniu.

Najlepsze premiery gier lipiec 2022 – przegląd tygodnia


Fire Commander

Platformy: PC- Steam
Data premiery: 27 lipca
Producent: Atomic Wolf / Pixel Crow
Wydawca: Movie Games

Na samym wstępie rozpalę Waszą ciekawość strategią, w której możemy kontrolować ekipę strażaków. Możecie więc się domyśleć, na czym opiera się rozgrywka w Fire Commander – w ramach misji jeździmy do przeróżnych zgłoszeń w sprawie pożaru wewnątrz budynków oraz na otwartej przestrzeni, tudzież do wypadków drogowych. Przynależących do zespołu bohaterów możemy rozwijać, by byli bardziej skuteczni w swoim zawodzie i lepiej wyposażeni, ale nawet z najdroższym kombinezonem musimy uważać, aby nie spłonęli żywcem.


The Sims 4: Licealne lata

Platformy: PC, PS4, XONE
Data premiery: 28 lipca
Producent: EA Maxis / Maxis Software
Wydawca: Electronic Arts Inc.

ZAMÓW The Sims 4: Licealne lata na PC

Twórcy The Sims 4 raczej nie zamierzają przez długi czas wypuszczać nowej części, o czym świadczą kolejne dodatki. Nadchodzące Licealne lata poszerzą grę o ważny rozdział życia wśród nastoletnich simów, czyli etap dorastania. W tym czasie zmierzymy się z problemami osobistymi (sercowe i fizyczne) oraz szkolnymi, bowiem do zaliczenia będzie nauka w szkole średniej. Z tym ostatnim wiążą się sprawdziany, odrabianie lekcji, ale nie musimy odgrywać kujonów. Będzie też możliwość wagarowania, imprezowania w całkiem nowej lokacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie