Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów, dla których odpalimy PC i konsole

premiery gier lipiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Jeśli nie będziecie mieć zbyt wygórowanych oczekiwań, to może polubicie premiery gier na lipiec 2022. Oto najlepsze gry na PC, PS5, XSX.

Kolejne karty na stole zostały odsłonięte. Nie ma asów i ważnych figur wśród nadchodzących nowości. Wydawać by się więc mogło, że będzie to kiepski tydzień dla wymagających graczy. Na szczęście kilka pozycji jest na tyle ciekawych, że może polubimy bardziej produkcje małe, niepozorne od grubych AAA. No to zerknijmy…

Najlepsze premiery gier lipiec 2022 – przegląd tygodnia


Hellpoint

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 12 lipca
Producent: Cradle Games
Wydawca: tinyBuild Games

Nowa wersja Hellpoint to zawsze plus 1 dla właścicieli next-genowych konsol i przede wszystkim dla fanów gatunku soulslike. Niniejsza aktualizacja odpowiednio upiększy grę oraz przyspieszy rozgrywkę – od ręki dostaniemy tryb 4K i 60 kl/s. Płynniejsze animacje ruchu na pewno ułatwią starcia z bossami i niewygodnymi przeciwnikami. Niemniej usprawnienia techniczne nie wyczerpują listy nadchodzących zmian, bowiem wraz Hellpoint otrzyma pierwsze rozszerzenie Blue Sun. Zaoferuje ono 3 dodatkowe lokacje, pancerze dla naszej postaci czy też system zarządzania ekwipunkiem. I jakby co, posiadacze starej edycji nic za to nie zapłacą.


The Tale of Bistun

Platformy: PC, XONE, XSX
Data premiery: 13 lipca
Producent: Black Cube Games
Wydawca: IMGN.PRO

Czy The Tale of Bistun będzie tą jedną grą, o której nikt nie słyszał, a po odpaleniu okaże się świetną pod każdym względem? Niewątpliwie zauroczyć może nas baśniowa tematyka i lekki styl graficzny. Twórcy zainspirowali się perską mitologią, a dokładnie poematem o Chosrovie i Shirin, który opowiada słodko gorzką historię miłości. My wcielimy się w mężczyznę dotkniętego amnezją i wraz z eksploracją świata mamy poznać prawdę o nim samym, co wiążę się również ze stopniowym odtwarzaniem wspomnień, walką z agresorami i elementami platformowymi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie