Premiery gier obecnego tygodnia. 5 najlepszych gier dla koneserów wielkich emocji

premiery gier maj 2022
PG Exclusive Premiery tygodnia

Wieje u Was nudą na PC i konsolach? No to szykujcie się na premiery gier na maj 2022, bo każda z nich zapowiada się całkiem nieźle.

Jeden rzut okiem na kalendarz premier i wszystko już wiadomo… Myszki będą szarpane za ogon, przyciski na klawiaturze głośno uderzane, nawet zestawy do VR ktoś przetrze z kurzu. Kilka gier na maj mamy dla Was i polecamy, aby sprawdzić zanim na dobre rozpocznie się sezon na grillowanie.

Najlepsze premiery gier maj 2022 – przegląd tygodnia


Bakery Simulator

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 3 maja
Producent: Live Motion Games
Wydawca: Ultimate Games

Bakery Simulator to kolejny produkt wpisujący się w popularny trend na growe symulatory. Pomijając rzeczywistość, to jedyna taka okazja, aby sprawdzić się w roli piekarza biznesmena. W grze poznamy tajniki pieczenia chleba, bułek i co trudniejszych wypieków wymagających dodatkowej edukacji z książek kucharskich. Posłużą nam do tego podstawowe narzędzia pracy piekarza, które właściwie sami zakupimy, a z czasem wymienimy na coraz lepsze. Lecz nie chodzi tu o samo urabianie się po łokcie w mące. Naszym zadaniem jest zacząć od zera, wykonywać zewnętrzne zlecenia piekarskie i w końcu zapewnić sobie właściwą rentowność firmy.


Fracked

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 5 maja
Producent: nDreams
Wydawca: nDreams

Był czas, gdy Fracked sprawiał radochę na PlayStation, teraz zaś przyszła kolej na właścicieli PC. Choć trzeba podkreślić, że ta przyjemność zarezerwowana jest dla osób korzystających ze sprzętu do VR-u. Jeśli wiec takowy macie, to wiedzcie, że to jedna z bardziej zaawansowanych technologicznie strzelanek w klimatach Jamesa Bonda i Robocopa. Najczęściej będziemy korzystać z broni palnej, lecz nie brakuje tu scen interaktywnych z otoczeniem – wspinamy się, jeździmy skuterem i na nartach. I co istotne, wszystkie czynności wykonujemy ręcznie, poruszając kontrolerami i szukając naszego celu ruchem głowy. Historia w grze z tych przerysowanych i widowiskowych, więc dla zasiedziałych graczy w sam raz na lekki trening.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie