Assassin’s Creed Vallhalla: Świt Ragnaroku to „najbardziej ambitne rozszerzenie w całej serii”. Zobaczcie zwiastun

Assassin's Creed Valhalla - Świt Ragnaroku - cover art
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft zamieścił w sieci nowy trailer niedawno zapowiedzianego dodatku Świt Ragnaroku do Assassin’s Creed Valhalla. Rozgrywka zmieni się w nim diametralnie, dodając Eivorowi masę nowych zdolności.

Okazuje się, że fabuła DLC skupia się wokół Odyna i uratowania własnego syna. Wraz z pomocą krasnoludów otrzymacie zupełnie nowe umiejętności dzięki specjalnemu artefaktowi. Ten obdaruje Was mocą potrzebną walki m.in. z ludźmi lodu i ognia.

Co ciekawe, Eivor zyska dzięki temu umiejętność wsysania umiejętności ze swoich oponentów (pierwsze skojarzenie – Kirby). Oprócz tego bohater nauczy się teleportacji, a także czegoś podobnego do nekromancji. Poległych przeciwników można wskrzesić, by pomagali w walce. Jedną z najciekawszych nowości według mnie jest jednak… zmiana w kruka. Jestem ciekaw, jak będzie to wykorzystywane w grze. Być może np. świetnie się to sprawdzi do szybszej podróży.

Co ciekawe, moce Odyna przyswajane są przez Eivor/a przez cały czas i można je wykorzystać w głównym wątku gry. DLC będzie dostępne do ogrywania niezależnie od momentu w kampanii jednoosobowej.

Premiera dodatku Świt Ragnaroku do Assassin’s Creed Valhalla odbędzie się 10 marca 2022 roku. Oznacza to, że do jego premiery pozostał około miesiąc.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie