Premiery gier obecnego tygodnia. 5 najlepszych tytułów, których nie możesz pominąć

premiery gier maj 2022
PG Exclusive Premiery gier Premiery tygodnia

To będzie rozkosz dla oczu i przepych na rozgrywkę z „jajem”. Premiery gier na maj 2022 zadowolą wielu kosztem niewielkich pieniędzy.

W życiu każdego gracza przychodzi moment, by zerknąć na swoją bibliotekę gier i podjąć decyzję o zakupie czegoś nowego. Nie chcę nic narzucać, lecz mam kilka propozycji wartych uwagi, takie tam gry z dużym potencjałem na świetną zabawę. Ale dla pewności obejrzyjcie trailery i krótki opis nadchodzących premier…

Najlepsze premiery gier maj 2022 – przegląd tygodnia


Hardspace: Shipbreaker

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 24 maja
Producent: Blackbird Interactive
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home

Niektórzy bohaterowie pchają się do promów kosmicznych dla niezapomnianych wrażeń, ale ten z Hardspace: Shipbreaker ma inny plan. Chce zarobić na wartościowych częściach wykrawanych z opuszczonych statków. Tym właśnie zajmiemy się podczas rozgrywki – z pomocą laserowego przecinaka, skanera i linki mamy demontować i transportować na własny okręt pozyskany towar. Z jednej strony na szali znajdzie się możliwość zarobku, zaś z drugiej wszelkie niebezpieczeństwa związane z prawami fizyki i złymi decyzjami. Śmierci możemy doznać na różne sposoby, nie ma co jednak zrażać się do buszowania w kosmosie, bo zleceniodawcy po dobrej cenie stworzą naszego klona.


Roller Champions

Platformy: PC, PS4, XONE
Data premiery: 25 maja
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Ubisoft po nienajgorszej Riders Republic postanowił raz jeszcze zaryzykować z grą sportową. Niemniej Roller Champions to zupełnie inny kaliber rywalizacji dla graczy. Gra przedstawia futurystyczną wizję wyścigów na rolkach, gdzie nie liczy się miejsce i czas przejazdu. Pierwsze skrzypce odgrywa tutaj drużynowa walka o piłkę na specjalnie zaprojektowanych torach – mecze przebiegają w trzyosobowych zespołach. Aby wygrać spotkanie, należy wpierw przejechać z piłką pełne okrążenie a następnie umieścić ją w bramce. Nie brzmi to zbyt skomplikowanie, lecz w tym samym czasie należy unikać kontaktu z przeciwnikiem, w czym pomagają uniki i dobry refleks.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie