Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych tytułów i nowy exclusive Sony

premiery gier marzec 2022
PG Exclusive Premiery tygodnia

Królewski to tydzień dla fanów strategii, twórczości Kojimy czy sandboxowych RPG. Oto premiery gier na marzec 2022, które sprawią uśmiech graczom PC i PlayStation.

Co w tym tygodniu warto będzie kupić i odpalić bez żalu? Kilku kandydatów jest, choć marne to szanse na dogodzenie wszystkim osobom. Na końcówkę marca przygotowano porty popularnych produkcji i jedną nowość, która nie wywoła wojny między różnymi platformami.

Najlepsze premiery gier marzec 2022 – przegląd tygodnia


Crusader Kings III

Platformy: XSX, PS5
Data premiery: 29 marca
Producent: Paradox Development Studio
Wydawca: Paradox Interactive

Półtora roku przerwy między wydaniem PC a tym nadchodzącym na konsole to szmat czasu, ale cierpliwość właścicieli PS5 i XSX zostanie odpowiednio nagrodzona. Crusader Kings III to jedna z najbardziej rozbudowanych gier strategiczno-ekonomicznych. Podczas rozgrywki otrzymujemy dużą swobodę i szeroki wachlarz opcji w ramach zarządzania swoją dynastią, aby decydować w wielu aspektach politycznych i wojskowych. Zakosztujemy dyplomacji, będziemy wypowiadać wojny, zadowalać poddanych czy szachować z kim warto się ożenić, aby zdobyć ważne wpływy na arenie międzynarodowej.


In Nightmare

Platformy: PS4, PS5
Data premiery: 29 marca
Producent: Magicfish Studio
Wydawca: Maximu Games

Czy to kolejny exclusive, dla którego warto będzie kupić PS4 lub PS5? O ile lubicie gry z serii Little Nightmares, to można potraktować In Nightmare jako dodatkową motywację. Wspomniane gry są bardzo podobne do siebie siebie względem kreacji świata, platformowych wyzwań (logiczne zagadki i etapy skradankowe) i tematyki gry. Tu również jest walka o przetrwanie w świecie groteskowym i jednocześnie strasznym dla głównego bohatera historii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie