Premiery gier czerwiec 2022. Te 10 tytułów powinniście dodać do własnej kolekcji

premiery gier czerwiec 2022
PG Exclusive Premiery gier

To będzie miesiąc, o którym zbyt szybko nie zapomnimy. Nadchodzące premiery gier na czerwiec 2022 zwiastują porządne upały.

Dobra, bez wazeliniarstwa i uplastyczniania wyjawię Wam, że chciałbym, aby każdy miesiąc premier był choć tak dobry jak czerwiec. Może dlatego, bowiem każdy gracz, niezależnie od platformy, dostanie coś ekstra. Serio, spójrzcie na polecane nowości i sami dajcie znać, czy nie ma lipy.

Premiery gier czerwiec 2022 – zestawienie miesiąca


Postal: Brain Damaged

Platformy: PC- Steam
Data premiery: 9 czerwca
Producent: Hyperstrange / CreativeForge Games
Wydawca: Running with Scissors

Gdyby ktoś w przeszłości powiedział mi, że Postal może być retro strzelanką, to prawdopodobnie uwierzyłbym w to. Ale, że nową część zrobią polscy deweloperzy, to już dla mnie wielka niespodzianka. No i jednak doczekaliśmy się tych czasów… koleś będzie siać chaos w staroszkolnej oprawie i bez skrupułów zabijać wszystko i wszystkich, co napatoczy mu się przed celownik. Fabularnie gra utrzyma swój poziom, bo znów nie zabraknie kontrowersji i błazenady – nasz bohater będzie postrzegać świat przez halucynacje w wyniku obrażeń mózgu jakich doznał w psychiatryku. Dlatego też w jego głowie zrodzą się najdziwaczniejsi przeciwnicy i surrealistyczne sceny.


Mario Strikers: Battle League

Platformy: Switch
Data premiery: 10 czerwca
Producent: Nintendo / Next Level Games
Wydawca: Nintendo

ZAMÓW – Mario Strikers: Battle League na Switch

Mario i Luigi odpoczną sobie od platformówek i wyścigów. W ramach popularnego uniwersum Nintendo chce nam zaproponować nową odmianę piłki nożnej w wymiarze 4 vs 4. Dokładnie rzecz biorąc, Mario Strikers: Battle League nagnie regulamin sportowy i dyscyplina ta będzie bardziej przystępna dla młodszych graczy. W trakcie meczów premiowane jest faulowanie przeciwnika, korzystanie z superstrzałów czy cech fizycznych, które możemy dostosowywać poprzez odblokowywanie ekwipunku. Niestety dla wielu z nas, gra zadebiutuje tylko na konsoli Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie