Premiery gier obecnego tygodnia. W tych 5 grach chyba się zakochamy

premiery gier lipiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Koty będą ścigać się z samochodami, a nie zabraknie też emocji podanych w fabule. Zerknijcie na najlepsze premiery gier na lipiec 2022.

W tym tygodniu wszystko zmierza w dobrym kierunku. Do dyspozycji będą nowości o charakterze oryginalnym, mało generyczne i graficznie przepiękne. Bierzcie się za oglądanie trailerów, a później dajcie znać, co wpadło Wam przez przypadek lub umyślnie do biblioteki na PS5, XSX lub PC.

Najlepsze premiery gier lipiec 2022 – przegląd tygodnia


As Dusk Falls

Platformy: PC, XSX, XONE
Data premiery: 19 lipca
Producent: Interior/Night
Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

W grach szukacie przede wszystkim więzi z bohaterami i ciekawych wątków fabularnych? Więc miejcie oczy i uszy szeroko otwarte na As Dusk Falls Mało w niej klikania, gdyż jest pół-grą i pół-filmem. Tak jak Heavy Rain czy Detroit: Become Human kładzie największy nacisk na opowieść i przebieg wydarzeń niejako kreowanych przez graczy. W trakcie rozgrywki podejmujemy decyzje, które pchają postacie kontrolowane i niezależne do wspólnych bądź rozbieżnych sytuacji. A jako, że jest to thriller przygodowy, można spodziewać się emocji i trudnych wyborów.


Forza Horizon 5: Hot Wheels

Platformy: PC, XSX, XONE
Data premiery: 19 lipca
Producent: Playground Games
Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Forzę Horizon 5 poznaliście już wzdłuż i wszerz? To mimo wszystko zostawcie jeszcze grę wyścigową na dysku, bowiem przyda się do zainstalowania dużego dodatku Hot Wheels. Dzięki niemu otrzymamy do wypróbowania 10 zabawkowych samochodów stworzonych do rajdów na najbardziej szalonych torach wyścigowych niczym z plastikowych zestawów. Trasy możemy projektować samodzielnie lub korzystać z propozycji innych graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie