Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów, od których trudno oderwać wzrok

premiery gier czerwiec 2022
PG Exclusive Premiery gier Premiery tygodnia

Dla niektórych będzie to tydzień stracony, a dla wielu bardzo rozrywkowy. Premiery gier czerwiec 2022 na pewno zadowolą fanów świetnych indyków.

Uprzedzę Was, że kolejne kilka dni miną pod znakiem gamingowego karnawału, tylko po sezonie. Dlaczego tak? Zadebiutują w tym czasie ciekawe gry, jednak zabraknie tytułów mainstreamowych, a przybędzie coś mniej oklepanego. Trochę oryginalnych przygodówek, duży nacisk na artyzm i jedna next-genowa oferta dla miłośników spedycji – oto wszystkie nowości w pigułce, zachęcam niemniej do sprawdzenia przynajmniej trailerów.

Najlepsze premiery gier czerwiec – przegląd tygodnia


SnowRunner

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 31 maja
Producent: Saber Interactive
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

Na start mocne wejście w platformy next-genowe. SnowRunner dostanie darmową aktualizację do wersji PS5 i XSX. Graficzna rewolucja nie tym razem, ale pojawią się bajery, które uprzyjemnią rozgrywkę. Symulator pojazdów terenowych będzie hulać w rozdzielczości 4K i w 60 kl/s. Już tylko te dwie rzeczy sprawią, że konsolowcy przestaną bawić się w kompromisy. Jest jeszcze jedna niespodzianka dla sympatyków urządzenia Sony – twórcy wykorzystają możliwości technologiczne pada DualSense. Zaawansowany system wibracji sprawi, że poczujemy przejażdżkę furami jak nigdy wcześniej. Aż będzie chciało się zakopać w głębokim błocie czy też wybierać inne trudniejsze trasy.


Silt

Platformy: PC, Switch
Data premiery: 1 czerwca
Producent: Spiral Circus
Wydawca: Fireshine Games / Sold Out

Mówi się, że dobry indyk nie jest zły… Jeśli i Wy aprobujecie takie podejście do gier, to nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do sprawdzenia Silt. To przygodówka z widokiem 2D, ciekawym stylem graficznym i enigmatyczną historią. Jeden kadr wystarczy, aby zauważyć wiele podobieństw względem Limbo i Inside – jest oszczędna paleta kolorów podkreślająca mrok, specyficzna kreska, sposób eksplorowania świata. Acz nie jest to tylko dzieło do oglądania. Będąc pod wodą mamy rozwiązywać zagadki, wykorzystując własne ręce, nogi oraz moc przejmowania kontroli nad podwodnymi zwierzątkami, których cechy fizyczne są niezbędne, aby utorować sobie drogę do nowych miejsc.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie