Premiery gier obecnego tygodnia. 5 najlepszych tytułów, które zadebiutują na PC i next-genach

premiery gier czerwiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

W tym tygodniu będzie szał na ray tracing, odświeżenia i porty świetnych produkcji. Sprawdźcie, bo może premiery gier na czerwiec 2022 są właśnie dla Was.

Nie wszystko złoto co się świeci, jak mawiał klasyk… Niniejsze stwierdzenie idealnie pasuje do gier, które pojawią się w nadchodzących dniach. Bo zabraknie przy nich popularnego symbolu AAA, ale może nie jest tak bardzo potrzebny, aby wciąż dobrze spisywały się na polu grafiki i rozgrywki. A więc niech teraz przemówią trailery, uzupełnione o krótkie opisy nowości czerwca.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2022 – przegląd tygodnia


Oddworld: Soulstorm

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 21 czerwca
Producent: Oddworld Inhabitants
Wydawca: Oddworld Inhabitants

Właściciele konta na Steam nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z nowymi przygodami Abe’a. Będzie to dla nich mała niespodzianka, bowiem platformówka 2,5D otrzymała mroczną stylizację i a w warstwie rozgrywki doszło do kilku zmian. W Oddworld: Soulstorm dojdzie m.in. system craftingu i zbieranie przedmiotów, które pojawiają się w sposób losowy. Twórcy również postarali się o ciekawe projekty zagadek i pułapek zastawionych na naszą postać i jego pobratymców. Przed zakupem gry polecam zapoznać się z naszą recenzją.


Shadowrun Trilogy

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 21 czerwca
Producent: Harebrained Schemes
Wydawca: Paradox Interactive

Czasem wystarczy odrobina cierpliwości, aby doczekać się wersji gry na większą liczbę platform. Tak właśnie się stało z taktycznym RPG w cyberpunkowym klimacie, Shadowrun Trilogy. Premiera zaplanowana jest aż na dwie generacje konsol i w ramach niniejszego wydania mamy otrzymać Returns Deluxe Edition, Shadowrun Dragonfall Director’s Cut i Shadowrun Hong Kong Extended Edition Deluxe. Co z pewnością ucieszy osoby subskrybujące Game Pass, cały pakiet zadebiutuje w usłudze Microsoftu, a więc niektórzy zagrają za darmo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie