Premiery gier obecnego tygodnia. Oto 5 tytułów niebezpiecznych dla naszego portfela

premiery gier czerwiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Upały będą na zewnątrz i w domu. Premiery gier na czerwiec 2022 podniosą temperaturę w PC i na dwóch generacjach konsol.

Śniłem o wielkiej bibliotece wypchanej dobrymi nowościami. O grach, przez które wielkie hity przejdą na emeryturę. Nie wiem, czy ten czas nadejdzie jutro lub dziś, jednakże każda produkcja z ładną grafiką, ciekawą fabułą i emocjonującą rozgrywką ma szansę coś zmienić. Takich tytułów za chwilę przybędzie na świat aż 5 i polecam przyjrzeć się im, bo na trailerach widać, że mają potencjał.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2022 – przegląd tygodnia


F1 22

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 28 czerwca (wczesny dostęp)
Producent: Codemasters
Wydawca: Electronic Arts Inc.

Zamiast krwi w Waszych żyłach krąży benzyna i czujecie się komfortowo wchodząc w zakręt, mając na prędkościomierzu 150 km/h? No to raczej F1 22 powinno znaleźć się na liście gier do kupienia. Najnowsza odsłona gry wyścigowej zapowiadana jest jako next-genowe cacko o podwyższonym stopniu realizmu. Twórcy pochylili się również nad funkcjami społecznościowymi, które pozwolą nam stworzyć własny kącik z trofeami, do którego będą mogli zajrzeć wszyscy użytkownicy.


Fobia: St. Dinfna Hotel

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 28 czerwca
Producent: Pulsatrix Studios
Wydawca: Maximus Games

Nie ma to jak zapach świeżego horroru o poranku, prawda?. Nadchodząca Fobia: St. Dinfna Hotel jest produkcją niebezpiecznie podobną do Resident Evil 7/8. Jest rezydencja, w której czai się zło, starcia z potworami, zagadki, silnie akcentowany motyw walki o życie. Natomiast ma też ciut własnych mechanik, z czego najważniejszą jest nie trzymanie się jednej linii czasu. Aby poradzić sobie z niektórymi przeszkodami będziemy zwiedzać hotel w ramach różnych epok i zdaje się, że owe podróże w czasie wpłyną na projekt budynku i przebywające tam bestie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie