Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów dla graczy, którzy chcą czegoś więcej

premiery gier czerwiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Spójrzcie na najlepsze premiery gier na czerwiec 2022. Za chwilę powrócą znane marki i objawią się nowości, których nie zakwalifikujemy jako zwyczajne.

Czas ucieka nam między palcami, przez co trudniej nam wybrać gry do sprawdzenia. Ale grać we wszystko nie jest wskazane, a tylko w nowości, w które warto. W czerwcu mamy na celowniku kilka takich tytułów, nieco pozbawionych rozgłosu i miejsca w sieci, więc może będą dla Was miłą niespodzianką.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2022 – przegląd tygodnia


The Guild 3

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 14 czerwca
Producent: Purple Lamp Studios / GolemLabs
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

ZAMÓW – The Guild 3 na PC

Jesteście zdania, że w grach RPG jest za mało strategii, a w strategiach za mało elementów RPG? The Guild 3 pogodzi wszelkie oczekiwania na rozgrywkę bardziej skomplikowaną, trudniejszą, a nade wszystko dającą więcej swobody w kreowaniu swojej drogi od zera do milionera. Bo o tym jest dzieło Purple Lamp Studios i GolemLabs – jako prosty mieszczanin mamy rozwinąć biznes w czasach średniowiecza, by ostatecznie decydować o losie całej dynastii na arenie międzynarodowej. Podczas gry przygotowano dla graczy multum wyzwań z różnych obszarów życia, od celów ekonomicznych, towarzyskich, aż po politykę.


Redout 2

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 16 czerwca
Producent: 34BigThings
Wydawca: Saber Interactive

Podczas wyścigów w Forza Horizon 5 lub w jakiejkolwiek części Need for Speed zdarza Wam się krzyknąć „SZYBCIEJ!”, mając na liczniku nawet 350 km/h? To polecamy przesiąść się na Redout 2, które przekracza wszelkie pojęcie prędkości. Gra oferuje doświadczenia, jakich nie znajdziecie w żadnej grze z samochodami – efekt dynamiki przejazdu jest nieporównywalnie większy za sterami ślizgaczy, zaś trasy są tak zakręcone i niebezpieczne, że lepiej nie mrugać. Dużym plusem jest szeroka personalizacja maszyn, co umożliwia maksowanie osiągów i przy okazji prezencji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie