Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów, które będą strasznie dobre

premiery gier czerwiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Czekacie na dobry horror, grę sportową inną niż wszystkie i coś nowego z gatunku RPG? Sprawdźcie więc premiery gier na czerwiec 2022.

Nastawcie alarm na mocne premiery. Niech przypomina Wam w dzień i w nocy, że tych gier, które prezentujemy poniżej, pominąć nie wypada. Gatunek horrorów prawdopodobnie zyska wielki hit, gry multiplayer poważną konkurencję, a konsola Switch tytuł, którego zazdrościć będą pozostali gracze.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2022 – przegląd tygodnia


SpellForce 3: Reforge

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 7 czerwca
Producent: Grimlore Games
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Konsolowcy mogą zacierać ręce na nową hybrydę RTS/RPG, zaś właściciele PC na usprawnione wydanie nieziemskiej gry, która teraz będzie jeszcze lepsza w wielu aspektach. SpellForce 3: Reforge zabierze nas do świata fantasy, gdzie będzie na nas czekać przygoda podzielona na eksplorację ogromnego świata, rozwijanie bohatera i jego drużyny, rozwiązywanie zagadek, walkę w skali mikro (4 bohaterów) i makro (zarządzanie 300-osobowym oddziałem), a także rozwijanie bazy. Nadchodząca edycja gry zapewni nam ponad 30 godzin zabawy dość różnorodnej, ale znacznie wydłużymy ją dzięki zawartym w zestawie dwóm rozszerzeniom.


The Cycle: Frontier

Platformy: PC- Steam
Data premiery: 8 czerwca
Producent: Yager Development
Wydawca: Yager Development

Znane jest Wam łacińskie przysłowie sic parvis magna? Mam wrażenie, że powinniśmy je przypisać grze The Cycle: Frontier. Pierwsze informacje zwiastują zwyczajną, multiplayerową strzelankę FPP jakich wiele na Steam. A jednak to może być atak nawet na twierdzę Fortnite lub Destiny. Otóż łączy w sobie rywalizację i współpracę graczy (zależnie od wyboru), elementy PvP i PvE, misje fabularne, ciekawy system progresji i mechanikę ewakuacji, zmuszającą graczy do załatwiania spraw w szybkim tempie. Jest jeszcze rozwijanie bazy, system craftingu, a do tego rozgrywka podlega pod zdobywanie punktów reputacji, co popycha odblokowywanie ekwipunku i zadań. I rzecz prawdopodobnie najważniejsza, czyli możliwość grania zupełnie za darmo. Jeśli starczy tylko jakości to szykuje się hit do gry online.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie